Polish English French German Russian Spanish

Biuletyn Informacji Publicznej

Numery telefonów

URZĄD MIASTA HRUBIESZÓW
adres: ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" 1, 22-500 Hrubieszów
tel: 84 696 23 80, 84 696 28 08, 84 696 25 04, faks: 84 696 25 04 wew. 30   

   Stanowisko Nazwisko Imię Nr tel. wew. Nr pok.
KIEROWNICTWO URZĘDU (budynek główny)
BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA Majewska Marta 22 (sekretariat) 2
Zastępca Burmistrza Miasta Wojciechowski Paweł 22 (sekretariat) 3
Sekretarz Miasta Podolak Monika 26 6
Skarbnik Miasta Kuranc  Halina 31 17
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO  - ADMINISTRACYJNY (budynek główny i przy ul. 3 Maja 15 ) 
Naczelnik Wydziału Mazek  Marta 27 9
Zastępca Naczelnika Wydziału Wróblewska Agnieszka 27 9
podinspektor ds. obsługi sekretariatu Welter-Wójcik Dominika 22 1
starszy informatyk Szymczuk Jacek 21 4
podinspektor ds. obronnych i zarządzania kryzysowego   Tomaszczuk Dawid 49 3
WYDZIAŁ FINANSOWO - PODATKOWY (budynek główny)
Skarbnik Miasta Kuranc  Halina 31 17
Zastępca Skarbnika Woźnica Marta 53 13
inspektor ds. księgowości budżetowej Saluk Iwona 53 13
inspektor ds. księgowości budżetowej Janik Katarzyna 36 11
inspektor ds. księgowości podatkowej Kiełbasa Marta 36 11
inspektor ds. księgowości podatkowej Kisielewska Marta 36 11
podinspektor ds. wymiaru podatków Sarzyńska Anita 58 12
podinspektor ds. księgowości podatkowej Kuczewska Zdzisława 58 12
inspektor ds. księgowości podatkowej Urbaniak Andrzej 33 14
inspektor ds. księgowości podatkowej Warecka Teresa 33 14
podinspektor ds. wymiaru podatków Stasiak  Marta 33 14
kasjer Zborowska  Wiesława 32 15
WYDZIAŁ URZĄD STANU CYWILNEGO I SPRAW OBYWATELSKICH (budynek główny)
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Borna-Musiej Bożena 25 7
Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Zin Izabela 25 7
podinspektor ds. cywilnych Brzóska Monika 25 7
inspektor ds. ewidencji ludności Martyniuk  Monika 41 18
inspektor ds. dowodów osobistych Majka Elżbieta 41 18
WYDZIAŁ NIERUCHOMOŚCI I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO (budynek główny - wejście od ul. 3 Maja)
p. o. Naczelnika Wydziału  Budzyński  Sławomir  46  20
Zastępca Naczelnika Wydziału        
podinspektor ds. planowania przestrzennego  Białosiewicz Bożena 38 19
inspektor ds. planowania przestrzennego Dalmata  Aleksandra 38 19
podinspektor ds. gospodarowania nieruchomościami   Jóźwik Małgorzata 46 20
WYDZIAŁ GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA (budynek ul. 3 Maja 15)
Naczelnik Wydziału Frączek Anna 56 12
Zastępca Naczelnika Wydziału Pietrusiewicz Marta 56 12
referent ds. ochrony środowiska i rolnictwa Tychmańska Magdalena 55 12
inspektor ds. mieszkaniowych Kuśmierek Dariusz 55 12
referent ds. realizacji opłat za odpady komunalne i gospodarowania odpadami komunalnymi Chabros  Edyta 55 12
inspektor ds. inwestycji komunalnych Grzymała Piotr 56 12
inspektor ds. inwestycji komunalnych Jóźwiak-Ciężka Aneta 56 12
WYDZIAŁ INWESTYCJI I ROZWOJU  (budynek ul. 3 Maja 15)
Naczelnik Wydziału Podskarbi  Przemysław 29 8
Zastępca Naczelnika Wydziału Sydoruk Anna 29 8
inspektor ds. budownictwa i inwestycji Demendecki Henryk 29 8
inspektor ds. budownictwa i inwestycji Popławski Radosław 29 8
podinspektor ds. rewitalizacji i projektów Wójcik - Dąbrowska Anna 29 8
inspektor ds. zamówień publicznych Cieślak Jolanta 28 8
podinspektor ds. realizacji projektów Rymarz Mariola 29 8
inspektor ds. realizacji projektów Łomańska Anna 42 9
inspektor ds. działalności gospodarczej Budny Anna 42 9
podinspektor ds. obsługi inwestorów i przedsiębiorców Drejs Mateusz   7
WYDZIAŁ OŚWIATY, KULTURY, SPORTU I PROMOCJI (budynek ul. 3 Maja 15)
Naczelnik Wydziału Szkudziński Radosław 50 1
inspektor ds. oświaty Telega-Niemczyk Elżbieta 51 1
młodszy referent ds. kultury i sportu Sarna Agnieszka 51 1
podinspektor ds. promocji i komunikacji społecznej   Szpinda  Marta 51 1
WYDZIAŁ STRAŻ MIEJSKA (budynek ul. 3 Maja 15)
Komendant Straży Miejskiej Wdowiak  Tadeusz 52 2
starszy inspektor straży miejskiej Czajczyński Tomasz 52 2
starszy inspektor straży miejskiej Hajkiewicz Krzysztof 52 2
starszy inspektor straży miejskiej Szabat Jerzy 52 2
starszy inspektor straży miejskiej Usowski Sławomir 52 2
Samodzielne stanowisko RADCY PRAWNEGO (budynek główny)
radca prawny Sadowska Mariola 34 5
Samodzielne stanowisko ds. OBSŁUGI RADY MIEJSKIEJ I JEDNOSTEK POMOCNICZYCH (budynek główny) 
inspektor ds. obsługi rady miejskiej i jednostek pomocniczych Policha Janusz 24 16
Samodzielne stanowisko  ds. SPOŁECZNYCH (budynek główny)
podinspektor ds. społecznych   Pietrusiewicz  Wioletta  24  16