Nazwa zadania: Przebudowa, remont i adaptacja lokali usługowych położonych w Hrubieszowie przy ul. Rynek „Sutki” 15 i 17

W 2019 r. rozpoczęto zadanie inwestycyjne pn. „Przebudowa, remont i adaptacja lokali usługowych położonych w Hrubieszowie przy ul. Rynek „Sutki” 15 i 17” w ramach projektu „Rewitalizacja Śródmieścia Hrubieszowa szansą na eliminację zjawisk kryzysowych oraz ożywienie społeczno-gospodarcze miasta”. Dzięki częściowemu dofinansowaniu z projektu Modelowej Rewitalizacji Miast powstał punkt Informacji o Rewitalizacji, w którym mieścić się będzie również Punkt Informacji Turystycznej Miasta Hrubieszowa. Inwestycja została zrealizowana 20.12.2020 r.

Całkowita wartość zadania wyniosła 66 967,56 zł.