XVIII Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Hrubieszów 2017

16.10.2017

21 października 2017 o godz. 10.00 w Hrubieszowskim Domu Kultury odbędą się prezentacje artystyczne w wykonaniu seniorów z powiatu hrubieszowskiego i tomaszowskiego w ramach XVIII Jesiennego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów. Na scenie zaprezentują się zespoły działające przy Gminnych Ośrodkach Kultury, Klubach Seniora, soliści i recytatorzy, którzy oceniani będą przez komisję artystyczną z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

W programie miedzy innymi spotkanie z Hrubieszowską Radą Seniorów, okolicznościowy tort z okazji Europejskiego Dnia Seniora ufundowany przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa , koncert zespołu 'TO I OWO NA LUDOWO" z Gródka oraz zabawa integracyjna.

SENIORKO i SENIORZE spraw sobie prezent i przyjdź spędzić z nami miło czas relaksując się przy artystycznych występach i wspólnej zabawie .