XLIX sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

ZAWIADOMIENIE

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym / t. j. Dz. U. z 2017, poz.1875/ zwołuję na dzień 29 stycznia 2018 roku na godz. 1000  XLIX sesję Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Obrady odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów.

Proponowany porządek obrad :

1. Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XLVII i XLVIII sesji Rady Miejskiej odbytej w dniu 29 grudnia 2017 roku i 9 stycznia 2018 roku.
  4. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych
    w okresie międzysesyjnym.
  6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w budżecie miasta na 2018 rok:

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji stałych Rady Miejskiej w Hrubieszowie za 2017 rok:

a) wystąpienie Przewodniczącego Rady Miejskiej,

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia wysokości opłat  za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Hrubieszów:

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody:

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wzniesienia pomnika profesora Wiktora Zina przy ul. Rynek w Hrubieszowie:

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie  udzielenia zgody Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa na sprzedaż nieruchomości gruntowej:

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej zmieniającej uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Hrubieszowa „Zamojska – Michałówka – Teresówka” :

c) podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Chełm :

c) podjęcie uchwały.

1. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  2. Wolne wnioski.
  1. Zakończenie sesji.