Urząd Miasta Hrubieszów ponownie otwarty dla interesantów

Urzędowe

W związku z luzowaniem obostrzeń wywołanych pandemią koronawirusa, Urząd Miasta Hrubieszów przywraca dawny porządek obsługi interesantów. Od wtorku 1 czerwca interesanci Urzędu Miasta Hrubieszów z zachowaniem reżimu sanitarnego przyjmowani będą w Sekretariacie Urzędu, jak również w poszczególnych wydziałach Urzędu.  To oznacza, że mieszkańcy, którzy mają do załatwienia sprawę mogą normalnie przyjść do Urzędu i zostaną obsłużeni tak, jak to odbywało się przed pandemią. Znikną tymczasowe punkty obsługi interesantów zorganizowane na półpiętrze schodów wewn. przy ul. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala" 1 i w korytarzu przy ul. 3 Maja 15.

Ponownie czynna będzie kasa w Urzędzie Miasta, która znajduje się teraz w nowej lokalizacji (boks nr 10 na holu Urzędu).

Dla interesantów Wydziału USC i Spraw Obywatelskich przywrócony zostanie kolejkomat. Warto też pamiętać, że sprawy dotyczące dowodów osobistych i ewidencji ludności będą załatwiane w pokoju nr 7 (przy Wydziale USC).

Przywrócone zostają również spotkania Burmistrza Miasta z interesantami, które podobnie jak przed pandemią, odbywać się będą we wtorki w godz. od 9:00 do 18:00 (w pierwszy wtorek miesiąca) i od 9:00 do 14:00 (w pozostałe wtorki w miesiącu). W tym przypadku należy jednak umówić się wcześniej na spotkanie, dzwoniąc do Sekretariatu pod numer 84 696 23 80.

Pozostaje też możliwość załatwiania spraw przez profil zaufany na Platformie Usług Administracji Publicznej e-PUAP do czego serdecznie zachęcamy (adres skrzynki ePUAP: /5ygqup835c/skrytka).