Polka XXI wieku - edycja 2024

Wyróżnienie

Na Gali Finałowej, 8 marca 2024, wręczone zostały nagrody w nowej edycji Konkursu Polka XXI wieku. Konkurs skierowany jest do Liderek, które poprzez swoją działalność zawodową, społeczną, publiczną lub wolontariat, znacząco wpływają na życie społeczne.

Podczas tegorocznej Gali kapituła konkursowa przyznała wyróżnienia dla 8 Laureatek i 23 Finalistek w kategoriach: przedsiębiorczość, samorząd, edukacja, zdrowie, działalność społeczna, innowacje i nowe technologie oraz kultura.

Finalistką w kategorii Kultura została Jolanta Janiec Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej - Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa. Pani Dyrektor serdecznie gratulujemy.

Konkurs Polka XXI w. nagradza sukcesy kobiet w biznesie, nauce, kulturze, działalności NGO i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Przed laureatkami i finalistkami otwiera nowe możliwości rozwoju i pozyskania partnerów do realizacji projektów.

Wyróżnienia przyznawane są w 7 kategoriach:

• Przedsiębiorczość
  • Samorząd
  • Edukacja
  • Zdrowie
  • Działalność Społeczna
  • Innowacje i nowe technologie

Konkurs jest otwarty dla wszystkich kobiet.

W tym roku Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa jako członkini kapituły konkursowej, miała przyjemność wręczyć wyróżnienia w kategorii Samorząd.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym Laureatkom i Finalistkom konkursu.