Otwarcia lodowiska oraz spotkanie wigilijne na deptaku

21.12.2018

W piątek 21 grudnia władze miasta dokonały uroczystego otwarcia lodowiska na deptaku, a parę minut wcześniej osobiście je przetestowali. W pierwszym dniu z lodowiska skorzystało ponad 200 osób, kto jeszcze nie zdążył będzie miał czas do początku marca.
Po oficjalnym otwarciu miało miejsce spotkanie wigilijne dla wszystkich mieszkańców miasta Hrubieszowa. Wcześniej takie wieczerze były organizowane w miejscowym domu kultury, a tym razem składanie życzeń, dzielenie się symbolicznym opłatkiem i degustacja wigilijnych potraw odbyło się na miejskim deptaku.
Gości spotkania powitała jego pomysłodawczyni, Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska, która podziękowała za zainteresowanie tą propozycją, złożyła świąteczne życzenia i zaprosiła do wspólnego przeżywania Bożego Narodzenia.