Nowe pojazdy dla jednostek organizacyjnych Miasta Hrubieszowa

Pozostałe

Miasto Hrubieszów otrzymało nieodpłatnie od Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie sprzęt w postaci busa osobowego, 3 samochodów, 2 motocykli oraz quada.

Konkretnie chodzi o:  mikrobus Renault Trafic (9 os.), dwa samochody osobowe Fiat Panda,  samochód osobowy Peugeot 307 SW, dwa motocykle Rieju MR4T MRX 125,  pojazd ATV Honda TRX 300 oraz urządzenie rozruchowe 12/24v.

Sprzęt będzie przekazany na potrzeby funkcjonowania jednostek organizacyjnych Miasta Hrubieszowa.

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska serdecznie dziękuje za dotychczasową owocną współpracę Komendantowi Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jackowi Szcząchorowi oraz Komendantowi Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie ppłk. Dariuszowi Łopockiemu.

Przekazany sprzęt będzie nam bardzo przydatny i posłuży do wykonywania codziennych zadań szczególnie przez jednostki organizacyjne miasta: Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Hrubieszowski Dom Kultury, które do tej pory nie miały żadnych pojazdów.