Jubileusz Straży Miejskiej w Hrubieszowie

01.09.2017

Straż Miejska w Hrubieszowie obchodziła niedawno podwójne święto – Dzień Straży Miejskiej i 25 lecie działalności. Z tej okazji 30 sierpnia w Urzędzie Miasta w Hrubieszowie odbyło się uroczyste spotkanie.

Z okazji uroczystości Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając złożył funkcjonariuszom Straży Miejskiej gratulacje i życzenia. W przemówieniu Burmistrz podziękował funkcjonariuszom za odpowiedzialną i sumienną pracę oraz za służbę na rzecz utrzymania ładu i porządku publicznego oraz zapewnienie bezpieczeństwa obywateli naszego miasta.

Burmistrz złożył  również na ręce Komendanta Tadeusza Wdowiaka list gratulacyjny i pamiątkowy grawer.

Początek działalności Straży Miejskiej w Hrubieszowie liczony jest od 17 sierpnia 1992 r. – czyli od zatrudnienia pierwszego strażnika. Obecnie w skład SM wchodzi pięciu funkcjonariuszy.