IX Posiedzenie Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej

31.03.2017

W dniu 27 marca 2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Hrubieszowie odbyło się posiedzenie Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej przy Burmistrzu Miasta Hrubieszowa.

Tematami spotkania Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej było:

Przedstawienie informacji Burmistrza Miasta o realizacji aktualnych zadań inwestycyjnych, o przeprowadzonych konsultacjach w związku z realizacją projektu pn.: „Rewitalizacja Śródmieścia Hrubieszowa szansą na eliminację zjawisk kryzysowych oraz ożywienie społeczno – gospodarcze miasta” Ponadto poruszoną kwestię dotyczącą Budżetu Obywatelskiego i kamienicy przy ul. Targowej 7.

Pani Małgorzata Bocheńska Prezes PGKiM w Hrubieszowie przedstawiła również informację o zmianie taryfy za dostawę wody i odprowadzenie ścieków w grupie I gospodarstwa domowe i grupie II pozostali odbiorcy oraz sposobie ich rozliczania w związku z Uchwałą Nr XXXVIII/260/2017 Rady Miejskiej z dnia 28.02.2017 r.

Hrubieszowska Rada Gospodarcza poruszyła także temat składek członkowskich, przeniesienia handlu z bazaru przy ul. Kolejowej na „Mój Rynek” przy ul. Kruczej i parkowania w Śródmieściu.