III Sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie

Sesje rady

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2018 roku, poz. 994 ) zwołuję na dzień 28 grudnia 2018 roku /piątek/  na   godz. 1000 III sesję Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Obrady odbywać się będą w sali nr 10 w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Proponowany porządek obrad :

1. Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Miejskiej odbytej w dniu 30 listopada 2018 r.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019-2028:

c)  podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie budżetu miasta na 2019 rok:

c)   podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie ustalenia wykazu wydatków niewygasających z upływem roku budżetowego 2018 oraz planu finansowego tych wydatków:

b) dyskusja,

c)  podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w budżecie miasta na 2018 rok:

a)   wystąpienie Burmistrza Miasta,

b)   dyskusja,

c)   podjęcie uchwały.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej na 2019 rok: