II Charytatywny Turniej Pokerowy Orenstein Cup

14.06.2018

2 czerwca 2018 r. w Hrubieszowie odbył się II Charytatywny Turniej Pokerowy Orenstein Cup. Dochód z turnieju został przekazany fundacji „Zmieniamy Życie”.

Tegoroczny Orenstein Cup, podobnie jak w roku ubiegłym, został zorganizowany w Hotelu Jagiełło. W charytatywnym turnieju zmierzyło się ze sobą 34 gracz. Spotkanie trwało od 15.00 do 3.30.

Zwycięzcą II edycji Orenstein Cup został Albert Pawelec - Polska. Poza nim na podium uplasowali się również: Sergej Solodilov - Estonia i Adam Szumiata - Polska. Dalsze miejsca zajęli:

4. Artur Łuczuk - Polska

5. Adrian Maciąg - Polska

6. Jacek Kuniczuk - Polska

7. Krzysztof Lebiedowicz - Polska

8. Tomasz Czerniak - Polska

9. Wiesław Maciąg - Polska

10.Alec Mowat – Wielka Brytania

Środki pieniężne, które zostały zebrane w trakcie turnieju, zostały przekazany fundacji „Zmieniamy Życie” z Lublina.

Organizatorami turnieju byli Janar Kokk i Stefan Bagiensky we współpracy z Burmistrzem Miasta Hrubieszowa i fundacją „Zmieniamy Życie”.

Charytatywny Turniej Pokerowy Orenstein Cup powstał w 2017 r. z inicjatywy Janara Kokka – estońskiego pokerzysty, który w wyniku przegranego zakładu musiał spędzić miesiąc w Hrubieszowie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Tygodnik Zamojski, Kronika Tygodnia, Dziennik Wschodni i LubieHrubie.pl

Turniej sponsorowali: Hotel Jagiełło, Hotel & Restauracja Gniecki, Nova Taxi, City Gim i Yuma Trans.

fot: facebook.com/janar.kokk