Życzenia z okazji Dnia Strażaka

04.05.2017

Dziś święto wszystkich strażaków.

Z okazji Dnia Strażaka składamy wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz członkom Ochotniczej Straży Pożarnej najserdeczniejsze życzenia wielu sił, wytrwałości, męstwa i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dziękujemy za Wasze oddanie i trud wkładane w ochronę i ratowanie ludzkiego zdrowia oraz życia, za które należą się Wam wyrazy najwyższego uznania i szacunku.

Szanowni druhowie i druhny, niech pomyślność towarzyszy Wam każdego dnia, a powroty z akcji będą zawsze szczęśliwe.

Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”, a Święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece.

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając i Przewodniczący Rady Miejskiej Anna Świstowska