Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14.10.2017

Szanowni Nauczyciele, Pedagodzy i Pracownicy Oświaty

Zawód nauczyciela to misja i odpowiedzialność. Kształtujecie Państwo pokolenia młodych umysłów, jesteście podporą i wzorem dla dzieci i młodzieży. Dzień Edukacji Narodowej przypominam nam o tym, jak istotne miejsce zajmujecie w naszym społeczeństwie, a także w lokalnej społeczności.

W tym szczególnym dniu pragniemy życzyć Państwu, by nigdy nie zabrakło motywacji i siły do zmiany otoczenia na lepsze. Niech to szczególne pedagogiczne powołanie i satysfakcja z wykonywanej pracy towarzyszą Państwu przez całe życie. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa pracy, rozwój systemu edukacji w Polsce będzie kształtowany w sposób przyjazny dla nauczycieli i uczniów.

Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty, życzymy szczęścia, zdrowia, pogody ducha i satysfakcji z godnie wykonywanej pracy, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym i dalszych możliwości rozwoju.

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając i Przewodnicząca Rady Miejskiej w Hrubieszowie Anna Świstowska

fot: freeimages.com