Życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego

15.08.2018

Z okazji Święta Wojska Polskiego

wszystkim Żołnierzom i Pracownikom

2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”

składamy życzenia szczęścia, zdrowia, wielu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

Życzenia i pozdrowienia kierujemy również do Kombatantów,

żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku.

Żołnierska służba naszej Ojczyźnie i społeczeństwu jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych.

Jest pięknym i niewymownie wartościowym świadectwem miłości do Polski, jest zaszczytem i powołaniem.

Składamy serdeczne podziękowania za rzetelną i sumienną służbę oraz zasługi w krzewieniu patriotyzmu,

za odwagę, heroizm i gotowość do obrony wolności i niepodległości kraju.

Przewodniczący Rady Miejskiej                                                    Burmistrz Miasta Hrubieszowa

(-) Anna Świstowska                                                                            (-) Tomasz Zając