VII edycja Turnieju Służb Mundurowych w Piłkę Nożną

100 lat Hrubieszowskiego Sportu

26 sierpnia, na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się VII edycja Turnieju Służb Mundurowych w Piłkę Nożną  im. kpr. mgr Wojciecha Kowalczuka, udział w nim wzięło 15 drużyn.

Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Marty Majewskiej - Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

„Na uwagę i uznanie zasługuje szlachetny gest, który jest wyrazem empatii oraz pięknym wspomnieniem kolegi i przyjaciela” – w swoim przemówieniu zaznaczyła Marta Majewska.

Impreza organizowana jest cyklicznie od 2015 roku przez Zakład Karny w Hrubieszowie.

Na początku był to turniej mający na celu uczczenie pamięci tragicznie zmarłego w 2014 roku funkcjonariusza hrubieszowskiej jednostki kpr. mgr Wojciecha Kowalczuka . Niestety, trzy lata później tragiczną śmierć poniósł również kpr. Kamil Bajerczak i właśnie od tamtego czasu wydarzenie ma na celu okazanie pamięci i szacunku wobec obu funkcjonariuszy.

Burmistrz Miasta wręczyła wszystkim drużynom pamiątkowe tabliczki, życząc zawodnikom sukcesów na gruncie prywatnym i zawodowym.

Dziękujemy za niezapomniane wrażenia.