Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Miasta Hrubieszów

Konsultacje

Szanowni Państwo,

Rozpoczęliśmy prace nad nową Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Miasta Hrubieszów. Strategia będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju naszego Miasta na kolejne lata w zakresie rozwiązywania problemów społecznych.

W związku z tym prosimy o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety. Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat warunków życia w naszym Mieście oraz opinii dotyczących najważniejszych problemów społecznych, określenie potrzeb i wyznaczenie kierunków działań w sferze społecznej.

Wyniki badania ankietowego posłużą do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Hrubieszów na lata 2023-2027.

DZIĘKUJEMY!

Link do ankiety: