Przed nami kolejna edycja Siódemki w Hrubieszowie - Listtowie. Bieg i Nordic Walking na dystansie 7 km

Sport / rekreacja
10 października na boiskach bocznych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystartuje III edycja biegu i Nordic Walking Listtowie - Siódemka w Hrubieszowie. Trasa jak co roku będzie przebiegać łąkami wzdłuż rzeki Huczwy.
Zapisy na imprezę są dostępne na stronie: www.frslublin.pl, lub w dniu biegu w Biurze Zawodów.

Celem wydarzenia jest promocja marki Gotania, propagowanie wiedzy nt. Bolesława Leśmiana oraz integracja środowiska biegaczy i miłośników Nordic Walking.
Organizatorem Siódemki jest Lokalna Organizacja Turystyczna "Gotania", natomiast współorganizatorem - Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Martę Majewską - Burmistrza Miasta Hrubieszowa.