Oldboy Unia Hrubieszów - spotkanie po latach

Patronat Burmistrza

Impreza rozpoczęła się od rozegrania meczu o Mistrzostwo II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych. W spotkaniu zmierzyły się drużyny: MKS Unia Hrubieszów oraz Kryształ Werbkowice. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:2. Kolejnym punktem wydarzenia było rozegranie meczu „Oldboy Unia Hrubieszów - spotkanie po latach. Tworzymy historię”. Była to okazja, aby po wielu latach spotkali się ze sobą piłkarze i trenerzy, którzy tworzyli swoimi osiągnięciami historię Unii Hrubieszów oraz Miasta Hrubieszowa. Mecz dostarczył niezapomnianych wspomnień oraz emocji, a gra zespołowa pozwoliła odtworzyć historię i zapisać jej nowy rozdział. Pamiątkowe dyplomy dla drużyn wręczył Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza oraz Prezes MKS Unia Hrubieszów Wioletta Krawczuk. Najmłodsi mieli okazję uczestniczyć w grach i zabawach zorganizowanych przez Hrubieszowski Dom Kultury. Wydarzenie Honorowym Patronatem objęła Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa.