Ogłoszenie o szacowaniu zapotrzebowania na węgiel

Urzędowe

W związku z przygotowanym przez Rząd RP projektem ustawy regulującej dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Miasto Hrubieszów przystępuje do wstępnego oszacowania ilości niezbędnego do zamówienia dla naszych mieszkańców węgla.

Pozwoli to określić skalę potrzeb gospodarstw domowych na węgiel i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie naszego Miasta.

Każde gospodarstwo domowe zlokalizowane na terenie Miasta Hrubieszów, które jest zainteresowane kupnem węgla dystrybuowanego przez Miasto, może zgłosić zapotrzebowanie elektronicznie na adres komunalny@miasto.hrubieszow.pl, telefonicznie pod numerem telefonu 84 696 23 80 po wybraniu numeru wewnętrznego 55 lub osobiście w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Hrubieszów – w budynku przy ul. 3 Maja 15 pokój nr 12.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie adresu budynku, numeru telefonu oraz ilości węgla z podaniem asortymentu (miał, groszek/ orzech).

Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku
Wnioski będą przyjmowane po wejściu w życie ustawy.