Młodzież z Niemiec z rewizytą w Hrubieszowie

Pozostałe

22 kwietnia 2024 r. Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa spotkała się z uczniami, którzy przebywali w Hrubieszowie na wizycie studyjnej.

W marcu nasza młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im ks St Staszica w Hrubieszowie dzięki udziałowi w projekcie Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży zwiedzała Niemcy, natomiast w kwietniu br. młodzież z Niemiec odwiedziła Hrubieszów z rewizytą. Wizyta jest wyjątkowo intensywna, ale jest czas na wszystko  Niemiecka młodzież poznaje nasz system szkolnictwa uczestnicząc w lekcjach przygotowanych przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego im ks. St. Staszica. Wspólnie ze swoimi rówieśnikami zwiedzili miasto. Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa spotkała się z Młodzieżą w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa. Na pamiątkę wręczyliśmy naszym gościom certyfikaty pobytu w najdalej na wschód wysuniętym mieście Polski.