Polish English French German Russian Spanish

Biuletyn Informacji Publicznej

Stanowisko Zarządu Osiedla Mieszkańców nr 10 „Zielone” dotyczące informacji o zamiarze przeprowadzenia referendum

04.12.2019
Urzędowe

Hrubieszów, 02 grudnia 2019 r.

STANOWISKO

Zarządu Osiedla Mieszkańców nr 10

„Zielone”

dotyczące informacji o zamiarze przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Miasta i Rady Miejskiej w Hrubieszowie

Szanowni Państwo, w związku z informacją o zamiarze przeprowadzenia referendum przez grupę inicjatywną - My, członkowie Zarządu Osiedla „Zielone” oświadczamy, iż nie zgadzamy się na próbę pozbawienia Burmistrza Miasta i Rady Miejskiej pełnionych przez nich funkcji przed upływem kadencji.
W naszej opinii oskarżenia pod adresem przedstawicieli miasta Hrubieszów są bezpodstawne. Osoby te działają zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, a przede wszystkim kierują się ich dobrem oraz bezpieczeństwem. Ponadto pozytywna współpraca Miasta ze Starostwem Powiatowym jak również Panią Burmistrz i Radnymi pozwala na realizację ambitnych zadań i celów, które korzystnie wpływają na rozwój miasta, a także poprawę warunków życia.
Zaplanowane inwestycje i projekty są ogromnym wyzwaniem dlatego wspierajmy Władze Miasta w ich działaniach, dbajmy o dobry wizerunek społeczności, do której należymy i nie dopuśćmy do utraty szansy na to, aby nasza miejscowość stała się jeszcze bardziej atrakcyjna zarówno w oczach nas samych jak i innych ludzi.

Zarząd

Osiedla Nr 10 „Zielone”:

W podpisie:
1. Henryka Letnianczyn
2. Jacek Czerkawski
3. Artur Wojtiuk
4. Agnieszka Kaczoruk
5. Katarzyna Skrok