Promocja Hrubieszowa związana z wizytą Janara Kokka doceniona na konferencji w Krakowie

14.10.2017

Wykorzystanie przyjazdu estońskiego pokerzysty Janara Kokka do promocji Hrubieszowa znalazło uznanie w oczach specjalistów ds. PR i marketingu. Zastępca Burmistrza Marta Majewska opowiedziała o szczegółach działań promocyjnych na Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.

Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej odbyła się w Krakowie w dniach 27 – 29 września. Wiceburmistrz Marta Majewska, zaproszona przez organizatorów, poprowadziła jedną z prelekcji w panelu Najlepsza kreatywna kampania promocyjna – Jak przekuć porażkę w sukces, podczas której przybliżyła szereg działań promocyjnych związanych z przyjazdem do Hrubieszowa estońskiego pokerzysty, reakcjach mieszkańców, zainteresowaniu medialnym a także o pozytywnych skutkach tych działań.

Konferencja poświęcona tematyce marketingu w samorządzie odbyła się w Krakowie już po raz 15. Ideą konferencji jest prezentacja najlepszych wzorców, metod i sposobów budowania wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, instytucji administracji państwowej czy spółek komunalnych. W konferencji biorą udział przedstawiciele JST, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie a także rzecznicy prasowi i osoby odpowiedzialne za promocję i marketing w sektorze publicznym. Organizatorami konferencji są Miasto Kraków i Grupa PRC.