Polish English French German Russian Spanish

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Bądźmy odpowiedzialnymi za innych i uważajmy na siebie!

14.10.2020

Wszyscy z niepokojem przyjmujemy informacje o zwiększającej się w ostatnim czasie liczbie osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w Polsce. Rośnie liczba osób zakażonych oraz zmarłych. To oznacza, że koronawirus nadal jest groźny.

W poniedziałek, 12 października br., podczas posiedzenia Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego omówione zostały rozwiązania, które mają na celu minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa zarówno wśród pracowników, jak i interesantów Urzędu Miasta Hrubieszów.

 

 Przypominamy, że od wtorku (13 października br.) w Urzędzie obowiązują następujące zasady kontaktu z interesantami, tj.:

  • do budynku wchodzą wyłącznie interesanci w maseczkach i dokonują dezynfekcji rąk (dozowniki z płynami do dezynfekcji są umieszczone przy Punktach Obsługi Interesantów),
  • sprawy załatwiane są w trzech Punktach Obsługi Interesantów:
    1) na półpiętrze schodów wewnętrznych w budynku głównym przy ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1 (wejście główne od ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”);
    2) na parterze budynku głównego przy Wydziale Nieruchomości i Planowania Przestrzennego (wejście od ul. 3 Maja);
    3) w korytarzu budynku przy ul. 3 Maja 15.

W każdym z wyznaczonych Punktów Obsługi Interesanta dyżurują pracownicy Urzędu, którzy udzielają niezbędnych informacji.

W dalszym ciągu apelujemy o ograniczenie wizyt w Urzędzie i w miarę możliwości załatwianie spraw telefonicznie lub przez internet.

Więcej informacji dotyczących pandemii, w tym informacji o wprowadzonych ograniczeniach w funkcjonowaniu Urzędu Miasta znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Koronawirus

Mamy świadomość, że jeżeli w Urzędzie pojawi się ognisko koronawirusa to cała jednostka trafi na kwarantannę. Dlatego apelujemy o zrozumienie dla wprowadzonych ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu w związku z zagrożeniem SARS-CoV-2. Zwracamy się również z ogromną prośbą o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Zakrywajmy usta i nos, przestrzegajmy dystansu społecznego, częściej myjmy ręce, używajmy rękawiczek, korzystajmy z płynów odkażających.

Bądźmy odpowiedzialnymi za innych i uważajmy na siebie!