Biuletyn Informacji Publicznej

Polish English French German Russian Spanish

Miasto Hrubieszów

Zarządy osiedli

W Y K A Z

Przewodniczących Samorządu Mieszkańców z terenu miasta Hrubieszów. według stanu na dzień 23 marca 2015 roku kadencja 2015 – 2018.

 

Nazwa osiedlaTeren działaniaPrzewodniczący
Nr 1 „Pobereżany”Antonówka, Basaja „Rysia", Czerwonego Krzyża, Działkowa, Leśmiana, Łany, Michałówka, Pobereżańska,
Podzamcze, Teresówka, Wspólna, Zamojska.
Patkowski Bogdan
Nr 2 „Polna”Adama Mickiewicza, Polna.Tomasz Wojciech Antoniuk

Nr 3 „Podgórze”

Ceglana, Dworcowa, Gródecka, Janka Krasickiego, Kolejowa, Łąkowa, Nowa, Tęczowa Wyzwolenia.Danilczuk Artur

Nr 4 „Śródmieście”

Berka Joselewicza, Bolesława Prusa, 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK, Gęsia, Górna, Jatkowa, Kilińskiego, Kościelna, Kręta, Krucza,, Ludna, Łazienna, mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala", Narutowicza, Partyzantów, Plac Staszica, Plac Wolności, Pogodna, Prosta, Rynek, St. Staszica, Szeroka, Szewska, Targowa, 3-go Maja, Wodna. Szulakiewicz Jan

Nr 5  „Sławęcin”

Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Ciesielczuka, Grabowiecka: od skrzyżowania z ulicą Uchańską i Grotthusów do „wąskotorówki", Grotthusów, Konopnickiej, Orzeszkowej. Sikorskiego, Słoneczna, Wiśniowa.Bojarczuk Józef

Nr 6 „Żeromskiego"

Chełmska, Chmielna, Cicha, Dwernickiego: Strona prawa od nr 1 do nr 175 - do ulicy Rubinowej i strona lewa od nr 2 do ulicy Władysława Jagiełły, Dziekanowska, Ogrodowa, Przemysłowa, Słowackiego, Wesoła, Żeromskiego.Szczęk Zdzisław

Nr 7 „Jagiellońskie”

Bartłomieja, Długosza, Dwernickiego: strona prawa od nr 179 - od ulicy Rubinowej do końca, strona lewa od ulicy Władysława Jagiełły do końca, Grunwaldzka, Kmdr Krawczyka, Kochanowskiego, Kopernika, Kościuszki, Króla Zygmunta Augusta, Królowej Jadwigi, Litewska, Matejki, Reja, Rubinowa, Sobieskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Unii Horodelskiej, Władysława Jagiełły.Bańka Wiesław

Nr 8 „Kolejarz”

Listopadowa - bloki wielorodzinne Nr 5, Nr 7, Nr 9, Nr 11.Kowalska Danuta

Nr 9 „Piłsudskiego”

Józefa Piłsudskiego, Listopadowa - wszystkie budynki jednorodzinne oraz bloki wielorodzinne Nr 15, Nr 17, Sokalska.Poluch Zenon

Nr 10 „Zielone”

Dębowa. Grabowiecka: od „ wąskotorówki" do miejscowości Obrowicc, Jodłowa, Klonowa, Lipice, Lipowa, Nowe Osiedle, Świerkowa, Topolowa, Uchańska.Letnianczyn Henryka

Nr 11 Garnizon

Bloki przy ul. Dwernickiego i ŻeromskiegoKatarzyna Partyka
Pokaż okno Facebooka przy fokusie