16 Kwietnia 2013

Początek realizacji projektu.

17 Września 2013

28 Listopada 2013

28 listopada 2013 r. we Lwowie na Ukrainie odbyła się konferencja roczna Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007- 2013 "Transgraniczna kapitalizacja". Zgodnie z hasłem konferencji celem spotkania była identyfikacja, zebranie i lepsze zrozumienie rezultatów generowanych przez różnorodne projekty współpracy transgranicznej. Konferencja była także okazją do bliższego zaprezentowania kilku realizowanych projektów w tym projektu „Czysta Woda na Pobużu – Transgraniczny System Zaopatrzenia w wodę Hrubieszowa i Włodzimierza Wołyńskiego – ETAP I ” oraz zapoznania się z doświadczeniami beneficjentów Programu. W konferencji wzięło udział ponad 240 osób, w tym przedstawiciele 55 projektów współpracy transgranicznej.

16 Stycznia 2014

Posiedzenie zespołu sterującego projektem po stronie ukraińskiej

11 Czerwca 2014

Październik 2014

Posiedzenie zespołu sterującego projektem po stronie ukraińskiej

13 Listopad 2014

Posiedzenie zespołu sterującego projektem po stronie polskiej

Niniejszy dokument powstał dzieki pomocy finansowej Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007-2013. Za treść tego dokumentu odpowiada Gmina Miejska Hrubieszów, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.