30 Czerwca 2011

22 Lipca 2011

W dniu 22 lipca bieżącego roku w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyła się międzynarodowa konferencja początkowa w ramach realizacji projektu „Czysta Woda na Pobużu Transgraniczny System Zaopatrzenia w wodę Hrubieszowa i Włodzimierza Wołyńskiego – ETAP I”.

26 Lipca 2011

25 Sierpnia 2011

4 Października 2011

Posiedzenie zespołu sterującego projektem po stronie polskiej.

Posiedzenie zespołu sterującego projektem po stronie polskiej

25 Października 2011

Zostały ukończone prace nad dwoma dokumentami:
- Diagnoza Stanu Infrastruktury Zaopatrzenia w Wodę W Hrubieszowie oraz Włodzimierzu Wołyńsim i Postulowane Kierunki Działań w Zakresie Jej Rozbudowy i Modernizacji.
- Wieloletni Program Inwestycyjny Zaopatrzenia w Wodę dla Hrubieszowa i Włodzimierza Wołyńskiego 2011-2016.

27 Października 2011

30 Listopada 2011

.

27 Grudnia 2011

10-11 Stycznia 2012

Na terenie Urzędu Miasta Hrubieszów odbyło się dwudniowe seminarium szkoleniowe z zakresu zaopatrzenia w wodę w zakresie realizacji inwestycji.

30-31 Stycznia 2012

Na terenie Miejskiej Rady Włodzimierza Wołyńskiego odbyło się dwudniowe seminarium szkoleniowe z zakresu zaopatrzenia w wodę w zakresie realizacji inwestycji.

20 Lutego 2012

Zostały ukończone prace nad Dokumentacją Projektową Sieci Wodociągowej w Miejscowości Hrubieszów o łącznej długości 23 km oraz około 1027 sztuk przyłączy wodociągowych.

24 Lutego 2012

27 Kwietnia 2012

3 Maja 2012

Miasto Włodzimierz Wołyński podpisał umowę z wykonawcą na przygotowanie dokumentacji technicznej elementów infrastruktury wodociągowej.

23 Listopada 2012

W dniu 23 listopada 2012 roku we Włodzimierzu Wołyńskim miała miejsce konferencja końcowa podsumowująca projekt.

Niniejszy dokument powstał dzieki pomocy finansowej Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007-2013. Za treść tego dokumentu odpowiada Gmina Miejska Hrubieszów, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.