Wyniki VII Turnieju Piłki Nożnej rocznik 2006 i młodsi Jelonki Piłkarskie

08.06.2017

6 czerwca 2017 roku na boiskach sportowych należących do Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie odbył się VII Turniej Piłki Nożnej rocznika 2006 i młodsi „Jelonki Piłkarskie”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie i Burmistrza Miasta Hrubieszów. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

Nagrody ufundowali: Burmistrz Miasta (grawerki na puchary drużynowo dla najlepszego strzelca, technika i bramkarza zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt, piłki dla wszystkich drużyn) i Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie (puchary dla drużyn, puchary dla najlepszego strzelca, technika i bramkarza wśród chłopców i dziewcząt, dyplomy)

Gospodarze obiektu zabezpieczyli obsługę sędziowską w osobach Tomasz Magdziak, Jacek Giergiel, Andrzej Podlewski i Edyta Kucharska oraz przygotowali zestaw nagłaśniający, stoliki dla jury i saturator z kubeczkami. Pan Zdzisław Szczęk ufundował jabłka dla każdego zawodnika.

W turnieju udział wzięło 13 drużyn (w tym 4 dziewcząt) pod opieką Tomasza Szlonzaka i Dominika Stajszczyka ze SP nr 3 w Hrubieszowie, Jacka Giergiela i Edyty Kucharskiej ze SP nr 1 w Hrubieszowie, Marzanny Bieleckiej i Roberta Jóźwiaka ze SP nr 2 w Hrubieszowie, Danuty Smalej ze SP w Moniatyczach, Agnieszki Kłody ze SP w Kryłowie, Andrzeja Kucharza ze SP w Miączynie, Krzysztofa Karczmarza ze SP w Grabowcu, Andrzeja Lizuna ze SP w Mirczu i ze SP w Wiszniowie.

Mecze rozegrano systemem każdy z każdym w czasie po 7 minut połowa.
Drużyny wykazały się wielką walecznością, przedstawiły piękną sportową rywalizację w duchu fair play z dumą reprezentując swoje szkoły.

• Pierwsze miejsce wśród chłopców zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Miączynie.
  • Drugie miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w  Mirczu.
  • Trzecie  miejsce  drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie.
  • Czwarte miejsce SP z Moniatycz.
  • Najlepszym bramkarzem został Patryk Bidiuk ze SP w Miączynie .
  • Najlepszym technikiem został Karol Gnap ze Szkoły Podstawowej w Mirczu.
  • Najlepszym strzelcem został Mateusz Chodacki ze Szkoły Podstawowej w Miączynie.
  • Mecze pomiędzy dziewczynkami zakończyły się zwycięstwem drużyny ze SP nr 3 w Hrubieszowie przed SP w Wiszniowie, trzecie miejsce SP nr 2 w Hrubieszowie, czwarte miejsce SP w Mirczu.
  • Najlepszym bramkarzem została Julia Sznyd z SP nr 2 w Hrubieszowie.
  • Najlepszym technikiem została Karolina Bachanek ze SP w Wiszniowie.
  • Najlepszym strzelcem została Dominika Grącka ze SP nr 3 w Hrubieszowie.

Każdy z nich otrzymał getry, puchar z grawerką i dyplom ufundowany przez Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie i Burmistrza Miasta w Hrubieszowie.
Każda szkoła  otrzymała piłkę nożną.
Dziękujemy panu Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa za piękne nagrody.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone na zakończenie turnieju przez  Sekretarza Urzędu Miasta Pawła Wojciechowskiego, Dyrektora ZSM nr 1 Hrubieszowie Andrzeja Pachlę i Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” w Hrubieszowie.

Wszystkim organizatorom, fundatorom nagród i osobom wspomagającym serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju.
Dziękujemy opiekunom za wsparcie duchowe, nauczycielom za poświęcony czas, opiekę i przygotowanie drużyn, a dyrektorom szkół za przychylność i zgody na udział.

Na uwagę zasługuje udział drużyn ze Szkoły Podstawowej w Miączynie i Grabowcu, które znajduje się w powiecie zamojskim.