VIII sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 506) zwołuję na dzień 30 maja 2019 r. /czwartek/ na godz. 10:00 VIII sesję Rady Miejskiej w Hrubieszowie.
Obrady odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów.

Proponowany porządek obrad:
1.     Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.

2.     Przyjęcie porządku obrad.

3.     Przyjęcie protokołu z VII sesji Rady Miejskiej odbytej w dniu 26 kwietnia 2019 r.

4.    Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa wotum zaufania:
2)    debata nad raportem,
3)    podjęcie uchwały.

5.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Burmistrza Miasta Hrubieszowa z wykonania budżetu za 2018 rok:
1)    wystąpienie Burmistrza Miasta,
2)    przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lublinie w sprawie zaopiniowania sprawozdania z wykonania budżetu,
3)    przedstawienie uchwały Komisji Rewizyjnej w sprawie wniosku o udzielenie absolutorium Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa za 2018 rok,
4)    przedstawienie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lublinie w sprawie zaopiniowania wniosku absolutoryjnego,
5)    dyskusja,
6)    podjęcie uchwały.

6.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok:
3)    podjęcie uchwały.