V sesja Młodzieżowej Rady Miasta

11.10.2016

Dnia 7 października 2016 roku o godz. 14.00 odbyła się V sesja Młodzieżowej Rady Miasta Hrubieszowa.

Podczas sesji dokonano zmian personalnych w składzie Młodzieżowej Rady Miasta. Przewodnicząca MRM Agata Bartnik zrezygnowała z członkostwa w Radzie. Nową Przewodniczącą została Julia Świeca, dotychczasowy zastępca Agaty Bartnik. Stanowisko Zastępcy Przewodniczącego objęła Dominika Orłowska. Z mandatu zrezygnowała również Aleksandra Richter.

Przewodnicząca MRM przedstawiła sprawozdanie z działalności Młodzieżowej Rady Miasta w okresie międzysesyjnym. Przyjęto również projekt uchwały dotyczący kalendarza imprez na rok 2017.

Udział w sesji wzięli również Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając, Zastępca Burmistrza Marta Majewska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Hrubieszowie Anna Świstowska.

Burmistrz Miasta zabierając głos przekazał informacje o planach i zamierzeniach inwestycyjnych Miasta Hrubieszowa.