Uczestnicy Raciborskiego Rajdu Rowerowego po raz kolejny odwiedzili Hrubieszów

13.07.2017

Uczestnicy XIX Raciborskiego Rajdu Rowerowego Środowisk Trzeźwościowych Dookoła Polski im. Jana Pawła II ponownie odwiedzili Hrubieszów.

W tym roku uczestnicy rajdu przyjechali do miasta 11 lipca. Tradycyjnie powitał ich Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając, który dołączył do uczestników w Terebiniu i towarzyszył im w drodze do Hrubieszowa.

Po oficjalnym powitaniu przed Hrubieszowskim Domem Kultury, uczestnicy udali się do siedziby Stowarzyszenia Trzeźwości „Lumen”, a następnie do Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie czekał na nich poczęstunek i nocleg. Wieczorem kolarze wzięli udział w Mszy św. odprawionej w intencji uczestników rajdu w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie.

Następnego dnia uczestnicy wyruszając z Hrubieszowa do Chełma rozpoczęli kolejny etap rajdu. Na pożegnanie Burmistrz Tomasz Zając na pamiątkę pobytu wręczył upominki komandorom rajdu Leszkowi Mazurkowi i Stanisławowi Strojwąsowi.