Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na spotkanie informacyjne

21.11.2017

Ośrodek Wsparcia EkonomiiSpołecznej serdecznie zaprasza  samorządy i ich jednostki organizacyjne, podmioty ekonomii społecznej z subregionu chełmsko-zamojskiego:  stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, przedsiębiorstwa społeczne oraz osoby fizyczne zainteresowane ideą ekonomii społecznej.

Jeżeli chcesz założyć spółdzielnię socjalną/przedsiębiorstwo społeczne możesz otrzymać DOTACJĘ bezzwrotną na zakładanie spółdzielni socjalnej w wysokości do 24 000 zł na osobę lub miejsce pracy wraz ze wsparciem pomostowym do 1200 zł przez pierwsze 6 miesięcy oraz do 800 zł przez kolejne 6 miesięcy. Dla nowozatrudnionych pracowników spółdzielni oferujemy BON SZKOLENIOWY na dokształcenie, zmianę zawodu, przekwalifikowanie do wartości 3500 zł na osobę.

Jeżeli chcesz tworzyć miejsce pracy w działającej spółdzielni socjalnej lub fundacji czy stowarzyszeniu możesz otrzymać DOTACJĘ BEZZWROTNĄ NA DOPOSAŻENIE LUB WYPOSAŻENIE stanowiska pracy do 24 000 zł na osobę, połączone z subsydiowanym zatrudnieniem przez 12 miesięcy w wysokości 1 000 zł na miesiąc.

Dla organizacji pozarządowych, które zechcą się ekonomizować (podjęcie działalności nieodpłatnej, odpłatnej, organizacji pożytku publicznego, podjęcie działalności gospodarczej), proponujemy PAKIET USŁUG ROZWOJOWYCH O WARTOŚCI do 5000 zł.

Więcej szczegółów na ten temat możesz uzyskać na spotkaniu informacyjnym w dniu 23 listopada (CZWARTEK) o godz. 10.00 w budynku Urzędu Miasta Hrubieszowa w Hrubieszowie ul. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1, SALA KONFERENCYJNA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
ul. Pereca 2, pok. 7,8,9;
22-400 Zamość
tel. 84 627 11 19, 84 627 18 32
e-mail: owes.zamosc@fundacja.lublin.pl
www.eslubelskie.pl