NLab Nevada-Lubelskie acceleration bridge

12.10.2017

NLab Nevada-Lubelskie acceleration bridge to międzynarodowe wydarzenie zorientowane na nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu z całego świata. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Lubelskiego oraz stan Nevada (USA). W Lublinie gościć będzie biznesowa delegacja, na której czele stanie Brian Sandoval - Gubernator Stanu Nevada. Jako pierwszy region w Polsce podejmiemy rozmowy na temat pionierskiego programu akceleracyjnego, realizowanego we współpracy z partnerami z USA dla ambitnych start'upów z regionu.

Chcemy propagować rozwój i badania nad innowacjami w zakresie:

• Akceleracji i wsparcia biznesu
  • Innowacyjnych technologii w rolnictwie i gospodarce wodnej
  • Innowacji w obszarze gier
  • Systemów autonomicznych dla pojazdów /testowanie/ komercjalizacja/ IT
  • Fotoniki

Wydatek współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. "Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II"