LIV sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie

Z A W I A D O M I E N I E

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym  (t. j. Dz. U. z 2017 roku, poz. 1875 ) zwołuję na dzień 30 maja 2018 roku /piątek/  na godz. 1000 LIV sesję Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Obrady odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów.

Proponowany porządek obrad :

1. Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów z LII i LIII sesji Rady Miejskiej odbytych w dniach 28 marca 2018 roku i 23 kwietnia 2018 roku.
  4. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Burmistrza Miasta Hrubieszowa  z wykonania budżetu za 2017 rok.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie udzielenia/nieudzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa  z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w budżecie miasta na 2018 rok.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie spółki pn. Agencja Rozwoju „Gotania” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą  w Hrubieszowie.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy  w Rodzinie realizowanego w Gminie Miejskiej Hrubieszów w latach 2018 - 2020.
  13.  Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Hrubieszowa –  ul. Wesoła.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie udzielenia zgody Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa na sprzedaż nieruchomości gruntowej.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie udzielenia zgody Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa na sprzedaż nieruchomości gruntowej.
  16. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie udzielenia zgody Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa na sprzedaż nieruchomości gruntowych.
  17.  Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy.
  18. Rozpatrzenie sprawozdania z działalności Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za rok 2017.
  19. Rozpatrzenie sprawozdania z działalności Zakładu Energetyki Cieplnej za rok 2017.
  20. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  21. Wolne wnioski.
  22. Zakończenie sesji.