Informacja dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

02.11.2017

Burmistrz Miasta Hrubieszowa zaprasza uprawnione podmioty, tj. spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe do zapoznania się z możliwościami dofinansowania projektów dotyczących wspierania efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym w zakresie głębokiej kompleksowej modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Miasto Hrubieszów należy do grupy miast średnich tracących funkcje społeczno-gospodarcze, dla których na dofinansowanie projektów przeznaczono 200 mln. PLN. Nabór wniosków  o dofinansowanie projektów ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 został ogłoszony przez Instytucję Organizującą Konkurs, tj. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Data naboru wniosków od 30.10.2017 r. do 29.12.2017 r.

Zachęcam spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe do składania wniosków o dofinansowanie projektów  w ramach ogłoszonego konkursu.

Burmistrz Miasta Hrubieszowa

(-) Tomasz Zając