Biuletyn Informacji Publicznej

Polish English French German Russian Spanish

Miasto Hrubieszów

III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 26.09.2018 roku na szkolnych boiskach SP Nr 1 w Hrubieszowie został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców imieniem Mirosława Szupra, który zorganizowali Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie, Burmistrza Miasta i SP nr 1 w Hrubieszowie.

W turnieju brali udział uczniowie urodzeni w roku 2008 i młodsi. Na turniej zgłosiła się drużyna dziewcząt ze SP Nr 1 w Hrubieszowie i drużyna ze SP w Mirczu oraz pięć drużyn chłopców: dwie ze SP Nr 3, jedna ze SP w Mirczu i dwie ze SP Nr 1 w Hrubieszowie.

Turniej w obecności Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa SE „Razem” w Hrubieszowie i Edyty Kucharskiej dyrektora SP Nr 1 w Hrubieszowie rozpoczęliśmy od krótkiego życiorysu przedstawiającego postać trenera, bramkarza i fana sportu ś.p. Mirosława Szupra i minuty ciszy, którą uczciliśmy pamięć zmarłego.

Następnie rozgrywki rozpoczęliśmy systemem każdy z każdym.

W kategorii dziewcząt zwycięską drużyną okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mirczu,a drugie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie. Podczas gry wyłoniono najlepszego strzelca,którym została Kamila Głuch ze SP w Mirczu , najlepszym technikiem została Karolina Jasińska ze SP Nr 1 w Hrubieszowie ,a najlepsza bramkarką Kinga Kozak ze SP w Mirczu.

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie pierwszy skład,

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie pierwszy skład,

III miejsce Szkoła Podstawowa w Mirczu,

Wyłoniono też najlepszego strzelca został nim Oskar Lenard ze SP Nr 3 w Hrubieszowie, najlepszym technikiem został Patryk Zwolak ze SP w Mirczu, najlepszym bramkarzem wybrano Juliana Machetę ze SP nr 1 w Hrubieszowie. Każdy z nich otrzymał puchar z grawerką i dyplom ufundowany przez Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie i Burmistrza Miasta w Hrubieszowie. Dodatkowo szkoły otrzymały piłki nożne ufundowane przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

W czasie rozgrywek wszyscy mogli się posilić smacznymi jabłkami, które też ufundowała Szkoła Podstawowa w Hrubieszowa,Dziękujemy Pani Dyrektor SP nr 1 w Hrubieszowie za piękne i słodkie nagrody.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone na zakończenie turnieju przez Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa SE „Razem” w Hrubieszowiei Edytę Kucharską dyrektora SP Nr 1 Hrubieszowie.

Wszystkim organizatorom fundatorom nagród i osobom wspomagającym serdecznie dziękujemy za pomoc
w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju. Szczególnie dziękujemy Edycie Kucharskiej i Tomaszowi Magdziakowi ze SP Nr 1 w Hrubieszowie za wytężoną pracę przy turnieju.

Dziękujemy opiekunom za wsparcie duchowe, nauczycielom za poświęcony czas, opiekę i przygotowanie drużyn, a dyrektorom szkół za przychylność i zgody na udział. Trzecia edycja turnieju cechowała się sporym zainteresowaniem i wysokim poziomem.

 

Organizatorzy                                                            

 

Pokaż okno Facebooka przy fokusie