Festyn rodzinny "Wakacyjny Hrubieszów"

10.07.2018

7 lipca 2018 r. na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Festyn Rodzinny „Wakacyjny Hrubieszów” Gwiazdą wydarzenia był w tym roku zespół „Enej”.

Festyn rozpoczął się o godzinie 15:00. Do dyspozycji  uczestników wydarzenia były strefy:  animacji, kreatywności , relaksu i aktywności, prowadzone przez pracowników Hrubieszowskiego Domu Kultury. Można było również odwiedzić park zabaw dla dzieci i obejrzeć stoiska wystawowe oraz wziąć udział w warsztatach Loesje. O godzinie 1600 odbyła się tradycyjna już bitwa na balony z wodą. Od 1900 rozpoczęły się koncerty. Pierwszy wystąpił zespół „Ulica 30” z Hrubieszowa. Po występie hrubieszowskich muzyków na scenie zaprezentował się zespół „Manchester”. Jako ostatni wystąpił „Enej” – gwiazda tegorocznej imprezy. Festyn zakończył się pokazem sztucznych ogni.

Organizatorami festynu byli: Burmistrz Miasta Hrubieszowa, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Hrubieszowski Domu Kultury.