Festyn Miejski "Powitanie wakacji". Gwiazdą wieczoru był zespół Ich Troje

26.06.2017

25 czerwca 2017 r. na  terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Festyn Miejski "Powitanie Wakacji". Gwiazdą wieczoru był zespół Ich Troje.

Festyn tradycyjnie rozpoczął się od bitwy na balony z wodą. Następnie rozpoczęły się warsztaty graffiti prowadzone przez grupę "Stforky" z Zamościa.  W ofercie festynu znalazły się takie atrakcje, jak stoiska wystawowe, park zabaw dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, ogródek z cateringiem oraz zabawa w strefach aktywności, kreatywności i animacji.

Na muzycznej scenie festynu wystąpiły zespoły: Ściana W, Pruderia,  Sebastian Riedel & Cree oraz gwiazda wieczoru – zespół Ich Troje.

Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

Organizatorami Powitania Wakacji byli: Burmistrza Miasta Hrubieszowa, Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.